25 CHP'li vekil

07 Nisan 2021 12:14
25 CHP'li vekil

Sorun dinlemeye geldiler

Türkiye’nin dört bir yanına milletvekillerini göndererek halkın nabzını yoklayan CHP,Yalova’ya 25 milletvekilini göndererek sorunları dinleyecek ve Ankara’ya döndükten sonra Yalova ilgili raporlarını Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na verecek.

CHP Genel Merkezi 1 Genel Başkan yardımısı,7 parti meclis üyesi olmak üzere toplam 25 milletvekili ve kadın Kolları Başkan Yardımcısını 2 günlüğüne Yalova’ya geldi.

CHP’li vekiller ve çok sayıda Partili önce Atatürk Anıtına giderek Çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu, İstiklal marşı okudu.

Daha sonra grup, Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, parti önünde basın açıklamasında bulundular.

 ESNAF ve STK’LARA GİDECEKLER

İl Başkanı Mehmet Gürel ve CHP Genel başkan yardımcısı Muharrem Erkek'in konuşmalarının ardında esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret programlarına geçtiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek  başkanlığında milletvekilleri ve PM üyelerinden oluşan heyet, Yalova’da esnaf, çiftçi, sendikalar, meslek örgütleri, ticaret odaları, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Yalova’nın sorunlarını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na rapor olarak verecek.

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: CHP

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle