4 dönemdir ilçe başkanı oldu

31 Ağustos 2020 16:20
4 dönemdir ilçe başkanı oldu

AK Parti Yalova Merkez İlçe 7. Kongresi 29.08.2020 Cumartesi Günü Saat 14:00'da Yalova Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Kongrede izleyiciler arasında mesafeler korundu.,maskeler takıldı. Tek adaylı seçime Ak Parti Genel Merkez Tanıtım Medya Birim Başkanı Mahir Ünal, İl başkanı Muğlim Bağatar, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Milletvekili Meliha Akyol, Yalova Belediye başkan vekili Mustafa Tutuk, Belediye başkanları ile il ve ilçe yöneticile

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Türkiye ve dünya gündemi ile ilgili bir konuşma yaparak,"Efendim 30 Ağustos yasaklanmış. 30 Ağustos da yasaklanmadı, 23 Nisan da yasaklanmadı, bizim hiçbir bayramımız, 19 Mayıs da yasaklanmadı. Pandemi süreci dolayısıyla biz bütün kutlamalarımızı kısıtlı bir şekilde yaptık. Bakın şu anda da kongremizi kısıtlı şekilde yapıyoruz. Biz şu tribünleri doldurmak varken, bakın burada kısıtlı bir şekilde kutlama yapıyoruz. Kısıtlamak ile yasaklamak aynı şey değildir. Efendim Ayasofya'da öyle yapmadınız. Ayasofya bu milletin umudu, hayatı, coşkusu, hayali, heyecanıydı. Biz orada 500 kişilik bir planlama yaptık. Ama o gün millet coşkuyla geldi ve o günü kutladı. Sen Ayasofya'nın açılışından niye rahatsızsın, niye huzursuzsun?İktidarlarını geri almak istiyorlar, kiminle beraber istiyorlar, işbirlikçileriyle beraber istiyorlar bu kadar açık. "dedi.

SEÇİLENLER

Ak Parti Yalova Merkez İlçe 7. Olağan Kongresinde Umut Güçlü tek aday olarak delegelerin karşısına çıktığı seçimlerde,4. kez başkan  olurken," Apdullah Çam,Ahmet Demirtaş,Ahmet Milhan Altınok,Ahmet Taner Öz,Ali Hikmet Acar,Aydın Kopuz,Caner Özer,Ebru Yılmaz,Erdal Akpınar,Fırat Koray Ünalli,Hüseyin Emre Baykal,Hüseyin Özyılmaz,İbrahim Oğuz,İdris Sefa Kaya,Mehmet Fatih Mazı,Mehmet Kurt,Murat Şahin,Mustafa Özçelik,Perihan Kazaz,Pınar İnci,Selim Özçiçek,Semra Taşkıran,Serdar Kaya,Serkan Yıldız,Şefika Tut,Taner Palit,Tekin Yalçın,Yüksel Baykal,Zinnet Dinçer ve 15 yedek üye seçildi.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Kaynak : bolge.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle