Aşı oranları sizi aldatmasın..Acı 1 kayıp

Son Güncelleme : 13 Eylül 2021 10:09
Aşı oranları sizi aldatmasın..Acı 1 kayıp

Sevenlerini üzdü

Türkiye’de en çok aşı olan 10 il arasında olduğu açıklanan Yalova’da koronadan ölenler sessiz bir şekilde toprağa veriliyor.

Türkiye’de olduğu gibi Yalova’da da Bakanlığın açıklamaları halkı rehavete sürüklediği iddia edilerek gösterilen aşı oranının 1.aşı olduğu ve bununda koronaya karşı korumadığı ve aşıların tamamlanması gerektiği belirtildi.

Bakanlık verilerinde aşı olan sayılarında Muğla 1.,Kilis 2.Edirne 3.Tekirdağ 4.Çanakkale 5.Yalova 6.,Amasya 7.Aydın 8.Antalya 9.Balıkesir 10. Gösterilen bu açıklamalarda rakamların 1.aşıyı gösterdiği oysa 1.aşı olmanın kifayetsiz olduğu bilim adamları tarafından açıklandı.

Bakanlık açıklamaları ile rehavete kapılan Yalovalılar sokaklarda maskesiz ve kapalı alanlarda ise mesafe kurallarına uymadığı ortaya çıktı.

ÇİFTLİKKÖY’DE CAN KAYBI

Çiftlikköy’de yaşayan eski voleybolculardan 1965 doğumlu, Taner Tuna Korona nedeni ile tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti.Bir çocuk babası ve Yalova'nın eski eczacılarından Zeki Tuna'nın oğlu olan Taner Tuna bugün toprağa verilecek.

 TANER TUNA’nın cenazesi 13/09/2021 Pazartesi günü saat 11:00'da Çiftlikköy yeni mezarlığında Toprağa verilecek. bolge.com.tr yazı ailesi olarak  merhuma Allahtan rahmet, sevenlerine, akrabalarına başsağlığı dileriz.

 

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: korona

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle