BAŞKAN SİLPAGAR’DAN ÇİFTLİKKÖY HALKINA TEŞEKKÜR

12 Nisan 2019 21:38
BAŞKAN SİLPAGAR’DAN ÇİFTLİKKÖY HALKINA TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak 2019-2024 yılları arasındaki ikinci başkanlık dönemine resmen başlayan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy halkına teşekkür etti.

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN ÇİFTLİKKÖY HALKINA TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak 2019-2024 yılları arasındaki ikinci başkanlık dönemine resmen başlayan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy halkına teşekkür etti.

“SİZLER OLDUKÇA BİZE HİÇ BİR YÜK AĞIR DEĞİLDİR”

Başkan Silpagar, “Saygıdeğer Çiftlikköylü hemşerilerim; 2014’te başlayan kutlu yürüyüşümüzü 2019 yılında taçlandırarak bize 2024 yılına kadar Çiftlikköye hizmet etmek için vize veren elleriniz dert görmesin. 2024’e kadar aşkımız, sevdamız, derdimiz Çiftlikköy’e hizmetkâr olmak için aziz Çiftlikköy halkı sayesinde göreve geldik, mazbatamızı aldık, gönlünüze ve yüreğinize sağlık. Her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Çiftlikköy’ün her kesiminden her siyasi partiden, hiçbir ayrım gözetmeksizin bize teveccüh gösterdiniz, bizi daha büyük bir yükün altına koydunuz, rabbim mahcup etmesin, sizlerle birlikte oldukça bize hiçbir yük ağır gelmeyecektir. Allah her birinizden razı olsun” ifadelerini kullandı.

“ÇİFTLİKKÖY ARTIK KABUĞUNU KIRMIŞTIR”

AK Parti Çiftlikköy İlçe Teşkilatlarına, Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarına, SKM ekibine, belediye personeline, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerine, sandıklara namusu gibi sahip çıkan müşahitlere teşekkürlerini dile getiren Başkan Silpagar, “Evinden uzakta, uyumadan, yorulmadan, dinlenmeden bize yakışır bir seçim sürecini beraber geçirdik. Elhamdülillah halkımızdan da hak ettiğimiz ilgi ve teveccühü gördük. Duaları, sevgileri ve destekleriyle bize moral ve motivasyon olan bütün hemşerilerime sonsuz saygılarımı sunuyorum. Çiftlikköy artık Yalova’nın adeta bütününe mal olmuş bir merkezdir. Çiftlikköy Yalova’nın gözbebeği, Marmara’nın incisidir. 5 yıllık çalışmalarımız neticesinde Çiftlikköy kabuğunu kırmıştır. İnanıyorum ki bu güzel ekiple önümüzdeki 5 yılda Çiftlikköy Yalova’nın ilham kaynağı olacaktır. Yolumuz uzun, yükümüz mühimdir. Ama ne dedik belediye işi gönül işidir, biz gönüllerden gönüllere her yükün altından başarıyla kalkacağız evelallah. Sevdamız, aşkımız, işimiz gücümüz Çiftlikköy. Biz Çiftlikköy’e sevdalıyız, biz Yalova’ya sevdalıyız. Bu sevda ile yürüdüğümüz yolda hiçbir zorluk bizi yıldıramaz, hiçbir engel bizi yolumuzdan döndüremez. 5 yıldır nasıl ki aşkla, şevkle hizmet ettiysek; önümüzdeki 5 yılda daha büyük aşkla, daha büyük bir sorumlulukla sizlere hizmet etmenin gururunu yaşayacağız. Ve Allah’ın izniyle 2024’te de karşınıza alnımızın akıyla çıkacağız. Rabbim gazamızı mübarek eylesin, bizi mahcup etmesin. Rabbim Çiftlikköy’ümüze ve Yalova’mıza daha nice hizmetleri hep beraber yapmayı nasip etsin diyor, hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Allah’a emanet olun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Haberi Sosyal Medyada Paylaş :

Kaynak : bolge.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle