Bayrak Park Alanı 15 Temmuz Şehitler Parkı oldu

28 Temmuz 2016 11:31
Bayrak Park Alanı 15 Temmuz Şehitler Parkı oldu

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Bayrak Park Alanı’nın isminin, 15 Temmuz Şehitler Parkı olarak değiştirildiğini söyledi.
Türkiye Cumhuriyeti’nin bu gibi hain örgütlerce teslim alınamayacağını belirten ve 15 Temmuz şehitlerinin anısını yaşatacaklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, “Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde üzerinde bulunan ve İç Anadolu’nun en büyük Bayrak Park Alanı’na, Kayseri OSB Yönetim Kurulu’nun 19.07.2016 gün ve 1606 sayılı toplantısında alınan karar ile ‘15 Temmuz Şehitler Parkı’ ismi verilmiştir.” dedi.
Tahir Nursaçan, “15 Temmuz 2016 gecesi, devletimizin ve milletimizin bekası, millet iradesiyle seçilmiş olan Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmayı, milletimizin huzurunu, birliğini ve beraberliğini bozmayı hedef alan, hain ve alçak terör örgütü FETÖ’ nün alçak planı, halkımızın meydanlarda sergilemiş olduğu güçlü irade ile bozguna uğratılmıştır. Türkiye’nin her köşesinde, Milli İradeye canları pahasına sahip çıkan, bu uğurda destan yazarak şehit olan kahramanlarımızı saygıyla bir kez daha anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun, milletimizin başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : bolge.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle