Bir dostumuza yine veda edemiyoruz

13 Nisan 2021 15:45
Bir dostumuza yine veda edemiyoruz

Mücadelesini kaybetti

Yalova eşrafından  mobilyacı rahmetli  Ali İhsan Büyükdilek ve Fahriye Büyükdilek’in oğulları,Hatice Büyükdilek’in biricik eşi, Kader Büyükdilek ve Sibel Büyükdilek’in sevgili ağabeyleri  İsmail Büyükdilek (55)yakalandığı korona hastalığından dolayı vefat etti.

Eşi Hatice Büyükdilek ile asrın hastalığı koronaya yakalanan İsmail Büyükdilek Bursa’da yoğun bakım ünitesinde eşi ise Yalova’da bir özel hastanede tedavi altına alındılar. Kronik şeker hastalığı nedeni ile hastalığını ağır  geçiren İsmail Büyükdilek  bugün Bursa da  hayatını kaybetti.

Öte yandan herkesin yardımına koşarak sosyal alanda herkese yardıma koşan Hatice Büyükdilek’in sağlık durumu iyiye gittiği öğrenilirken hayatını kaybeden İsmail Büyükdilek’in cenazesi Çarşamba günü(14.04.2021) günü öğle namazından sonra korona tedbirleri kapsamında Yalova’da toprağa verilecek.bolge.com.tr yazı ailesi olarak merhum çok sevgili kardeşimize Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: korona

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Fuat ilhan

13 Nisan 2021 17:02
Allah rahmet eylesin ailesinin başı sağ olsun

Ali KORKUT

21 Eylül 2021 16:37
İsmail ustamın benim üzerimde çok emeği vardı, yıllarca 77 AP 158 plakalı panelvanla taşköprü sanayii sitesindeki atölyemize giderdik, bana mobilya işini öğretti, çok badirelerden geçtik. Nihayetinde bizi adam etmek için baba gibi üstümüze titrerdi, ALLAH c.c. ismail ustamın taksilatını affetsin O'na merhametiyle muamele etsin inşallah, Rabbim, İsmail Ustamın Mekanını Cennet, Yattığı Kabri Cennet bahçelerinden bir bahçe, Ruhunuda şad eylesin, Hatice yengeme Kader ve Sibel ablama ALLAH c.c. Sabır ihsan eylesin.