Daha çocuklarının haberi yok

09 Nisan 2022 06:50
Daha çocuklarının haberi yok

TOPRAĞA VERİLDİ...

İstanbul'un Şile ilçesinde dün boşanma aşamasındaki eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen kadının cenazesi, Yalova'da toprağa verildi.

Gözde Ç'nin naaşı, Adli Tıp Kurumundaki otopsi işlemleri sonrası Altınova ilçesine bağlı Subaşı beldesine getirildi.

Subaşı Kalıcı Konutları Altınkent Camisi'nde ikindi namazını müteakip cenaze namazının ardından Gözde Ç'nin naaşı, Subaşı Mezarlığı'nda gözyaşları arasında defnedildi.

Baba Özcan Arslan, gazetecilere kızı ve eşinin anlaşmalı boşanacaklarını ancak damadının daha önce birçok kez kızını tehdit ettiğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti,”Kızım içine kapanık bir insandı. Bize yaşadığı hiçbir sıkıntıyı anlatmazdı. Kızımı dün Şile bölgesine götürmüş. Dün kızımın annesi, Mustafa'yı aradı. Mustafa kızı geri getireceğini söyledi. Orada 9 bıçak darbesi ile öldürdü. Bunu daha önce planladığını düşünüyoruz.

Kızımı öldürmeden birkaç gün önce yine Şile bölgesine götürerek orada 3 seçenek sunmuş. Ona 'Gir denize, boğul.' demiş. 'Çocuklara dokunma, bana bırak.' demiş. Bir de 'İstanbul'u terk et, seni İstanbul'da barındırmam.' demiş. Kızım da bunun üstüne denize doğru gitmiş. Sonra şaka yaptığını söyleyerek kızımı geri çağırmış. İki çocuğu var. Biz çocuklara annelerinin öldüğünü söylemedik."dedi

 

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: Kadın

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle