Erdoğan imzaladı

21 Ağustos 2021 11:14
Erdoğan imzaladı

Tayinleri yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi. Bu kapsamda Yalova’da da değişiklikler yapıldı.

Kocaeli Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan Yalova Vali Yardımcılığı'na atanırken, Eskişehir Sivrihisar Kaymakamı Alparslan Kılıç Yalova Armutlu Kaymakamlığı'na Kocaeli Derince Kaymakamı Cemil Aksak Yalova Çınarcık Kaymakamlığı'na getirildi. Armutlu Kaymakamı Hüseyin Sayın Eskişehir Sivrihisar Kaymakamlığı'na, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı ise Yalova Valiliği Hukuk Müşavirliği'ne atandı. Yalova Valiliği Hukuk Müşavirliği'ne atanan bir diğer isim ise Muğla Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu oldu.

Yalova’da staj yapan Kaymakam adaylarının da ilk görev yerleri belli oldu. Buna göre Yalova Valiliği Kaymakam adayı Ahmet Raşit Orhan Samsun Ladik Kaymakamlığı ve Yalova Valiliği Kaymakam adayı Cafer Ekinci Giresun Doğankent Kaymakamlığı’na atandı.

 

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: Kaymakam

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle