Milletvekili Yüksel: ‘‘Bugün daha iri ve daha diriyiz’’

28 Temmuz 2016 13:56
Milletvekili Yüksel: ‘‘Bugün daha iri ve daha diriyiz’’

AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi sonrasında Gaziantep halkının 14 gündür meydanlarda birlik ve beraberlik için kardeşlik ruhuyla bir araya geldiğini belirtti.
Gaziantep halkının 14 gündür demokrasi meydanında darbecilere karşı dik duruş sergilemenin yanı sıra birlik ve beraberlik içinde demokrasiye sahip çıktığını belirten Yüksel, bu darbenin Türkiye’yi daha da güçlendireceğine inandığını söyledi. Tarih boyunca hainlerin ve onlara güvenenlerin asla başarılı olmadıklarının altını çizen Yüksel, bu darbenin 2023 ve 2071 hedeflerine kilitlenen Türkiye’yi bu hedeflerden uzaklaştırmaya yönelik bir girişim olduğu belirtti.
Türkiye’nin AK Parti iktidarıyla beraber birçok alanda ilerleme kaydettiğini dile getiren Abdülkadir Yüksel, bu ilerlemenin şer güçlerini ciddi manada rahatsız ettiğini, bunu durdurmak için de her türlü yolu denediklerini söyledi. “15 Temmuz’da Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için ne anlama geldiği, bu halk gözlerini kırpmadan gövdelerini tankların önüne koyarak göstermiştir” diyen Yüksel, bundan sonra bu topraklarda bu halkın daha iri ve diri ve bir olacağını dile getirdi.
Kaynak : bolge.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle