Muhtar 3 kişiyi öldürdü.2 Ağır yaralı

06 Nisan 2021 18:16
Muhtar 3 kişiyi öldürdü.2 Ağır yaralı

3 ölü 2 yaralı

İstanbul Kartal'da bir avukatlık bürosunda miras davasında uzlaşma amacıyla bir araya geldiği akrabalarından 3'ünü öldüren, 2'sini de yaralayan Ahmet Salih Belginer  (1959) Yalova'da jandarma ekiplerince yakalandı.

İstanbul’da aralarındaki miras anlaşmazlığını çözmek için avukatlık bürosunda buluşan akrabalar arasında yaşanan tartışma kanlı bitti. Yalova’da mahalle muhtarı olduğu öğrenilen Ahmet Salih Belginer (1959) silahını çekerek 5 akrabasını vurdu.

Kurşunların hedefi olan 2’si kadın 3 kişi yaşamını yitirirken, 2 kişi yaralandı. Olaydan sonra kaçan şüpheli Yalova'da yakalandı.

Kartal, Cevizli Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Yalova Armutlu'da bir mahallenin muhtarı olan Ahmet Salih Belginer, aralarındaki miras sorununu çözmek için 5 akrabasıyla Kartal'daki avukatlık bürosuna gitti. İddiaya göre, kuzen oldukları belirtilen iki taraf arasında, miras anlaşmazlığı sebebiyle tartışma yaşandı.

5 AKRABASINI VURDU

Tartışma sırasında silahını çeken muhtar, Haluk Onat (58) Kebire Esra Ay (54) ve Ayşe Ece Ay'ı (25) tabancayla vurarak öldürdü. Arzu Onat (56) ve Ahmet Nuri Onat (62) ise yaralandı. Saldırı sonrasında şüpheli olay yerinden kaçarken yaralıların durumlarının ağır olduğu belirtildi.

YALOVA’DA YAKALANDI

Saldırı sonrasında, olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Olay Yeri İnceleme ekipleri, avukatlık bürosunda ve cesetler üzerinde inceleme yaparken, saldırganın Yalova’da silahıyla birlikte yakalandığı öğrenildi.

 

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: muhtar

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle