Tam gaz ilerliyor

21 Eylül 2021 18:44
Tam gaz  ilerliyor

Toplam uzunluğu ise 2 bin 400 metre olacak.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, yapımı devam eden 400 Yataklı Devlet Hastanesi altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Tutuk’a, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de eşlik etti. Bağlarbaşı Mahallesi’nde devam eden çalışmalarda yağmursuyu ve kanalizasyon kollektör inşaatları yapılarının çalışmaları sürüyor. 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesi altyapı çalışmalarında bin, 800, 600 ve 500 mm çapında beton borular kullanılacak ve toplam uzunluğu 2 bin 400 metre olacak.

Yalova Belediyesi olarak 400 Yataklı Devlet Hastanesi’ni en yakın zamanda faaliyete geçmesi için çalıştıklarını belirten Tutuk, “Hastanemizde sona doğru gelindi ve en kısa sürede hayırlısıyla faaliyete geçecek. Bizde Yalova Belediyesi olarak büyük bir özveriyle yolları, çevresi ve altyapı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Şuanda Bağlarbaşı Mahallemizde yağmursuyu ve kollektör inşaatları yapılarının çalışmasına başladık. Burada bin, 800, 600 ve 500 mm çapında beton borular kullanılacak. Toplam uzunluğu ise 2 bin 400 metre olacak” dedi.

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: Hastane

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle