Yukarı Çık
.
7 Kasım 2017 Salı 22:22:06
247 kez okundu.
" Bir yerde bir yanlışlık olmuş" diyen Yusuf Ziya Öztabak," Herkesin içi rahat olsun.Biz burasının gençlerden alınmasına ve bina yapılmasına müsaade etmeyiz..

Son günlerde Yalova gündemine oturan Doğuşspor Tesisleri’ni ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Öztabak, “Bu konu ile ilgili, Valimiz, ilgili müdürler ve milletvekili ile görüştüm. Biz gerekli tedbirleri alacağız; böyle bir durum söz konusu olmayacak” dedi.

Yalova Asliye Hukuk Mahkemesinin 16.05.2001 tarih ve 2000/417-719 sayılı mahkeme kararına göre Doğuş Sporun tahliyesi istenirken AK Parti İl Başkanı kulübü ziyaret ederek tesislere sahip çıktı." Bir yerde bir yanlışlık olmuş" diyen Yusuf Ziya Öztabak," Herkesin içi rahat olsun.Biz burasının gençlerden alınmasına ve bina yapılmasına müsaade etmeyiz..

AFAD Müdürlüğü’nden böyle bir yazı geldi. Bu yazı gereği yapılacağı anlamına gelmiyor. Bu yazı Valiliğin önünde duruyor.  Biz AK Parti olarak, ‘spor kulübümüzün istifade ettiği, gençlerimizin istifade ettiği bir yeri kimse bozamaz. AFAD’a yapılması gereken yer, şehir dışına doğru ana yollara yakın bir yer olmalıdır. Burası mahalle içi. Burası zaten AFAD’a uygun değil. Nerede bir eksiklik oldu, onu bilemiyoruz. Spor kulübümüzün ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşayacağı bir tavır sergilememiz mümkün değil. AK Parti, Türkiye’de sporun gelişimine önem veren bir partidir. İlimizde böyle şeylere müsaade etmeyiz. Bu konu ile ilgili, Valimiz, ilgili müdürler ve milletvekili ile görüştüm. Biz gerekli tedbirleri alacağız; böyle bir durum söz konusu olmayacak. Safranyolu Doğuş spor tesislerini il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla ziyaret ettik. Tesislerin mevcut şekliyle Doğuş spor kulübü yönetiminde bölgesindeki gençlere spor imkanı sunmaya devam edeceğini, aksinin mümkün olamayacağını mahalle muhtarı ve sakinleriyle kulüp yetkililerine bildirdik. Bunun için yapılması gereken ne varsa tarafımızdan takip edilerek yapılacaktır. Mahalle sakinlerimiz ve gençlerimiz rahat olsun" dedi.

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.