Yukarı Çık
.
31 Aralık 2017 Pazar 10:45:04
460 kez okundu.
CHP de seçimler bitti.

CHP Yalova 10. Olağan İl Kongresinde tek aday olan Ertan Şener, yeni il başkanı oldu. Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça yaptı.

Kongreye, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Yalova belediye Başkanı Vefa Salman, Koru belediye başkanı Kamil Yaman, Çınarcık belediye başkanı Avni Kurt, Kaytazdere belediye başkanı Ali Kangal ve belediye ve il genel meclis üyeleri katıldılar.

Kongrenin açış konuşmasını İl Başkanı Özcan Özel yaptı. Özel," tüm örgüte ve bugün aramızda olan herkese teşekkür ediyorum. Bayrağı artık gençlere teslim etmek zamanı gelmişti.Biz de ağabeylerimizden aldığımız bayrağı bugünlere kadar başarıyla taşıdık. Şimdi gençlere görevimizi gönül rahatlığı ile devrediyoruz ama daha rahat hiç değiliz. Önümüzde çok önemli bir 2019 seçimleri var.Onlardan beklentimiz bu başarıyı daha yükseklere taşımaları. Bunu başaracaklarına inanıyorum" dedi.

YENİ YÖNETİM LİSTESİ (ASİL):

ERTAN ŞENER (İL BAŞKANI

FUAT ASLAN, GAMZE SULTAN BİÇER,BATUHAN BİLGİÇ, SERDAL CENGİZ, ESRA CEYLAN,BAHAR DOĞAN, İSMAİL ERDEM DOĞANCI, DİLEK DOĞRU, AHMET BARIŞ EROĞLU

ÖMERCAN GÜRAL, NUR KOÇAK, MAHMUT ERGÜN KULOĞLU,  OSMAN KURT, SİNAN OK, CAVİT KAMİL OZMAN, UĞUR ÖZBAKIR, SADRİ ÖZEN,BAYRAM ÖZGÜRBÜZ,ÇİĞDEM SAATLİ,MUSTAFA TUNALI     

İL DİSİPLİN KURULU (ASİL)

ERKAN ANDİÇ,MUSTAFA ASLAN, HAKKI COŞKUN, NİHAT ÇELİK,NURİ İZGİ,ÜNAL ÖZGEN,AHMET SANDALLI, ZEYNAL ŞAHİN, BİRGÜL TUNCER

KURULTAY DELEGELERİ:

GAMZE SULTAN BİÇER, DİLEK DOĞRU, ÖZCAN ÖZEL,ERTAN ŞENER

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.