Yukarı Çık
.
1 Şubat 2018 Perşembe 08:20:25
387 kez okundu.
Neşter gibi

Bazı illerde Belediye Meclisleri tarafından bahçe sınırlayıcısı olarak sağlık kurallarına aykırılık teşkil eden jiletli ve kesici özellik taşıyan tel v.b. malzemeler kaldırılırken, Yalova'da daha çok gençlerin gittiği bir ilçe stadına jiletli teller döşendi.

Genel olarak yüksek güvenlik gerektiren alanlar, ceza evleri, sınır boyları, ülke sınırları, petrol ya da doğal rafineleri, askeri alanlar ve benzeri alanlarda kullanılan insan sağlığını Tehlikeye sokan keskin bir yapıdaki jiletli teller maç izleyenlerin sahaya atlamasını engellemek için Termal stadına döşendi.

TEPKİLER BAŞLADI

Termal stadına tehlikeli tel döşetenleri kınıyoruz diyen seyirciler," Ülkemizin dev gibi statlarında bırakın jiletli,dikenli tel çekmeyi kafes teller bile kalktı.Hangi zihniyet bunu Termal de yaptı anlamış değiliz.Burası bir amatör saha, Orada çocuklar. Belki ayağı takılan olacak.Hadi diyelim stada atladı.İlle ölmesi mi lazım.? Yaralanma olur,o keskin bıçaklar nedeni ile akacak kanı durduracak bir sağlık görevlisi,ambulans bile yok amatör küme maçlarında.Bunların derhal sökülmesi lazım.Kamu zararı da bu işi yapanlara ödettirilmeli" dediler...

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.