Yukarı Çık
.
9 Nisan 2018 Pazartesi 20:51:27
598 kez okundu.
Söz hakkı verilmedi diye kızdı. "İstifa ediyorum" dedi..

CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Tamer Sönmez, tüm ilçe ve belediye başkanlarının konuştuğu toplantıda, kendisine yer ve söz vermeyen Yalova CHP İl Başkanı Ertan Şener'e tepkisini dile getirerek salondan ayrıldı.Daha sonra partililer tarafından ikna edilerek toplu fotoğrafta poz verdi.

İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI

Konuşmaların ardından CHP İl Başkanı Ertan son konuşmayı CHP Yalova milletvekiline vermek isteyerek," Sayın milletvekilimize böyle toplantı yapacağız diyince, o da katılmak istedi. Türkiye ve Yalova ilgili konuşacak"" dedi. O sırada söz alan CHP Merkez İlçe Başkanı Tamer Sönmez, "Müsaade edin bende konuşayım.Bende merkez ilçe başkanı değilmiyim.?Herkese konuşma hakkı verildi bana verilmedi" dedi ve salonu terk etti.

İl Başkanı Ertan Şener,"Sayın başkan geri dön milletvekilimiz konuşsun,sende konuşur" demesine rağmen ilçe başkanı durmayarak salondan ayrıldı.

dereken  yaptığı açıklamada kendisine yer dahi verilmediğini söz hakkının elinden alındığını ve Yalova milletvekili Muharrem İnce'ye söz verildiğini belirterek görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Tepkisini dile getirdikten sonra programın yapıldığı salonu terk eden Sönmez, kendisini sakinleştirmeye çalışan CHP'lilere de tepki gösterdi.Toplantının ardından medyada çıkan haberler üzerine Merkez İlçe Başkanı Tamer Sönmez'le görüşen CHP heyetinin Sönmez'i ikna ederek istifasının geri aldırdığı ve toplu fotoğrafa girmeye ikna ettiği öğrenildi.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.