Yukarı Çık
.
11 Mayıs 2018 Cuma 18:16:21
608 kez okundu.
Seçimler kızışmaya başladı.....

Bir basın açıklaması yapan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak," CHP'nin Cumhur başkanı adayı ve Yalova da 16 yıllık milletvekili olan Muharrem İnce'nin Yalova'da bir tane hizmetinin olmadığını, Halkına bir hizmet sunmayan bir kişinin  ülkeye hizmet veremeyeceğini" ileri sürdü.

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak,"  CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Yalova'da bir karşılığı yok. Muharrem İnce 16 yıllık milletvekilliği döneminde Yalova'da bir taş üstüne taş koymamıştır. Yalova'da Muharrem İnce'nin hizmetidir şeklinde tanımlanabilecek bir hizmet bulamazsınız.Eğer Yalova ya bir hizmeti varsa," şunu yaptım" deyip göstersin.

Kişiler , siyasetçiler memleketlerine yapacakları hizmetlerle anılırlar. Şimdi CHP adayı Muharrem İnce'nin Yalova'da 16 yıllık milletvekili döneminde bir taş üstüne taş konulduğu görülmemiştir. Yani Muharrem İnce'nin hizmetidir şeklinde tanımlanabilecek Yalova'da herhangi bir hizmet bulamazsınız. Muharrem İnce'nin Yalova'da bir karşılığı yoktur.

KAVGA İLE TANINIYOR

Muharrem İnce Yalova'da kavgasıyla, ayrıştırıcı sözleriyle ve milleti dışlayan üslubuyla gündemde 16 milletvekili olarak kaldı. Belki kendi partisinde bunlar bir prim olabilmiştir. Ama millet nezdinde Yalovalı hemşerilerimiz nezdinde hiçbir zaman Muharrem İnce prim elde edememiştir. Bu sefer de böyle bir şeyin olması mümkün gözükmemektedir.

BU ZİHNİYET SADECE YIKAR,YAPMAZ

Daha ilk demecinde külliyeyi satacağını söyledi. Cumhurbaşkanımızın bu ülkeye yaptığı o kadar çok hizmetler var ki, bunların tümünü satması yok etmesi, Cumhurbaşkanımızı milletin kalbinden, gönlünden, gönlünün derinliklerinden silmesi mümkün olamaz.

 Marmaray, Avrasya Tüneli, Ovit Tüneli, bölünmüş yollar, fabrikalar, havalimanları, hastaneler, İHA'lar, SİHA'lar, tanklar, Atak helikopterleri bütün bunları satıp Sayın Cumhurbaşkanımızı milletin kalbinden ve onların gönlünden silmesi mümkün olamaz. Çünkü Cumhurbaşkanımız milletin gerçekten kalbinin derinliğinde yer etmiş bir liderdir. Bu liderlik vasfı sadece Türkiye'de değil dünyada da kabul görmüştür. Dünyadaki tüm mazlumlarla ilgili söyledikleri, haksızlıklara karşı duruşu bütün dünya kamuoyunda da kendisini en önemli lider konumuna getirmiştir. Bu yüzden ne Türkiye'deki Türk milletinin kalbinden, ne de dünyada mazlumların kalbinden Cumhurbaşkanımızı silmesi mümkün olamayacaktır.

SEVDASI KISA SÜRER

 Muharrem İnce'nin bu sevdası, bu rüyası kısa sürecek. 24 Haziran'da inşallah uyandığı zaman Türkiye'nin ve dünyanın gerçekleriyle karşılaşacak..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın manifestosunda belirttiği hedeflerin aksine karşısındaki şer güçlerinin tek hedefinin onu cumhurbaşkanlığından indirmek .

Cumhurbaşkanımızın rüyası olan Türkiye'nin ileri ülkeler arasına girmesi ve tüm hedefleri 24 Haziran'da tekrar milletimizin devam kararıyla, onların tweetlerinin tersine milletimizin devam kararıyla inşallah ülkemizin daha müreffeh bir ülke olarak yoluna devam etmesini sağlayacağız.

KÖYÜNDE BİLE KARŞILIĞI YOK

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin kendi köyünde bile bir karşılığının bulunmuyor.Elmalık köyünde 1 Kasım seçimlerinde CHP 270 oy almış, Ak Parti 823 oy almıştır. Üç katı fazla oy alıyoruz. Çünkü yaptığı herhangi bir hizmet yok. Milletvekilliği döneminde sadece kendi partisi içerisindeki hayali kendi partisi içerisindeki hırslarının peşinde koşmuştur. Yalova'nın çıkarları Yalova'nın hizmetleri alabilmesi yönünde hiçbir gayreti olmamıştır.Yalova'yı teker teker dolaşsınlar,halka sorsunlar, İnce 16 yıl boyunca Yalova ya ne kazandırdı diye sorsunlar. Yalova'da bugüne kadar hiç bir icraatı olmadığı gibi hiçbir şey de kazandırmadı. Cumhurbaşkanlığını işin ehlini bilenlere bıraksın.Yalova'ya bugüne kadar hiçbir hizmeti olmayan bir insan Türkiye Cumhuriyetine nasıl hizmette bulunacak." dedi

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.