Yukarı Çık
.
11 Haziran 2018 Pazartesi 12:55:46
482 kez okundu.
Arife ve bayramın 1.günü Yalova da park yasakları....

24 Haziran cumhurbaşkanlığı  ve Milletvekilliği seçimleri için Arife ve bayramın 1. günü Yalova'yı zor saatler bekliyor.Yalova'nın en işlek altı caddesine park yasağı geldi.Esnaf dertli. Cumhurbaşkanı Erdoğan 14 Haziran 2018 de saat 15.00 de Cumhuriyet 15 Temmuz alanında,Cumhurbaşkanı aday Yalova CHP milletvekili Muharrem İnce ise, 15 Haziran 2018 bayramın 1.günü aynı alanda saat:18.00 de yapacak.

Yalova milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı  Muharrem İnce evindeki 2. mitinginin arife günü yapması daha önce planlanırken,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı güne gelmesi ile bayramın 1.gününe kaydırıldı.

Okulların tatil edilmesi ile birlikte Çınarcık ve Yalova Yazlıkçılarının Yalova'ya  gelmesi  ve miting için binlerce kişinin kullanacağı araçlar ve otobüslerin trafiğe girmesi Yalova esnafını kara kara düşündürüyor.

Emniyet Müdürlüğü duyuru yaptı

Yalova Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 14 Haziran 2018 Perşembe günü,saat 15.00'de Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın İlimizi ziyaret edecek olmaları nedeni ile, Genel ve Trafik güvenliği önlemleri kapsamında 13 Haziran 2018  ve 14 Haziran 2018 tarihlerinde araçlarınızı,Ş.Ömer Faydalı caddesi,Cengiz Koçal(Yalı cad) caddesi,Cumhuriyet caddesi,Stadyum caddesi,Spor caddesi,Rıhtım caddesi üzerine bırakmamanız gerekmektedir.Bırakılan araçlar çekici vasıtası ile Yed-i emin otoparkına çekilecektir" denildi.

Öte yandan Bayramın birinci günü ise Yalova milletvekili ve Muharrem İnce'nin yapacağı miting nedeni ile trafik yasakları henüz açıklanmadı.

ESNAF DERTLİ

Her iki adayın da başımızın üzerinde yeri var diyen esnaflar," Bir yıl boyunca bayram alışverişimini bekliyoruz.Her iki günde tam alış veriş zamanı. Mitinge sadece Yalovalı  seçmen katılsa mesele yok.Hususi araçlarla başka illerden insanlar taşınacak.Onların kullandığı araçlar Yalova ya akın ederken , okulların tatil edilmesi ile birlikte yazlıkçılarımız gelecek.Keşke iki miting de başka günlere kaydırılsaydı" dediler...

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.