Yukarı Çık
.
8 Temmuz 2018 Pazar 12:11:23
613 kez okundu.
İlk üçümüz yemin etti

TBMM Genel Kurulu, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu nedeniyle ikinci en yaşlı üye İYİ Parti  Milletvekili  Durmuş Yılmaz başkanlığında toplandı. Milletvekilleri alfabetik il sıralamasına  göre kürsüye çıktı. Yalova bu seçimlerde bir ilki yaşayarak meclise ilk kadın milletvekili ile birlik 3 vekille temsil edilmiş olacak.Bugüne kadar bir milletvekilini  2.kez Yalova dan göstermeyen AK Partiden şimdiye kadar Şükrü Önder,İlhan Evcin, Temel Coşkun ve son olarak  Fikri Demirel  TBMM ne gitmişti.

YENİLERİ YEMİN ETTİ

TBMM Genel Kurulu 27. Dönem Yalova Milletvekilleri AK Parti Yalova Milletvekili  Meliha  Akyol AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel gecenin ilerleyen saatlerinde kürsüye çıkarak yeminlerini ettiler.

VATANDAŞIN GÖZÜ ONLARDA OLACAK

İktidar partisi Yalova'dan 2  milletvekili çıkardı.Onlardan çok şey bekliyoruz. diyen Yalova'lılar," Seçim sırasında verdikleri sözlerin yerine getirilmesini bekliyoruz.Öncelikli olarak şimdiye kadar  defalarca temeli atılacak denilen 400 yataklı Devlet Hastanesi.24 Haziran seçimleri sırasında " Ağustos ayında temelini atıyoruz" sözü verdiler.Bakalım verdikleri sözü yerine getirip bu beklenen hastaneyi hizmete sokacaklar mı?."  Oy dediler verdik." Cumhurbaşkanı dediler" verdik.Şimdi sıra siyasilerde. Bakalım onlar bize istediklerimiz verecek mi?.." dediler

 

 

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.