Yukarı Çık
.
1 Ağustos 2018 Çarşamba 11:14:01
621 kez okundu.
AK Parti İl Başkanı belediye başkanını beceriksizlikle suçladı

Basına açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ,Bir yandan eski CHP Yalova milletvekili ve  Cumhurbaşkanı adayı  Muharrem İnce'ye bir yandan da CHP li belediye başkanı Vefa Salman'a yüklendi.

 Öztabak, "24 haziranda elde ettiğimiz başarı önemli sonuçlar çıkardı.  Cumhurbaşkanı adayı kendi ilinde seçilememesi,  birinci olamamasını bütün Türkiye ye gösterdik. Kendi köyünde bile seçilememesini gösterdik.  Ben bunu Ankara'daki il başkanları toplantısında da söylemiştim.Çünkü Yalova böyle bir şahsiyeti Cumhurbaşkanı görmek istemez.Belki başka şehirler ister ama Yalova istemez.Onu tanıyor.Haklılığım tescillendi."dedi.

BİZ HAZIRIZ

 Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak "2019 yılında yapılacak olan yerel seçim için hazırlıklarımızı şimdiden tamamladıklarını diyerek sözlerine şöyle devam etti: Yerel seçimden sonra Yalova’da önemli gelişim hamleleri ve yatırımların hayata geçirilecek. Yerel seçim belirtildiği gibi 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak. Daha önceki bir tarihe çekilmesi söz konusu değil. Biz yerel seçim için hazırlıklarımızı tamamladık. 24 Haziran seçimlerinde elde edilen başarılı sonucun bir benzerini de yerel seçimde alacağız.

CHP İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRIYOR

 CHP’li mevcut belediye ve CHP yönetimi işimizi kolaylaştırıyor. Belediye tarihinin en başarısız dönemini geçiriyor. Büyük bütçelere rağmen hizmet üretemeyen, hizmet yerine siyaset yapan bir belediye ile karşı karşıyayız.
" BEN ENAYİMİYİM " DİYORDU

Bir süre önce seçim öncesinde altyapıya girecek kadar enayi miyim diyen Vefa Salman şimdi de oldu da seçim de kaybetsem altyapıyı tamamlayacağım diyor. Doğru olan zaten buydu. Göreve gelir gelmez altyapıyı yenilemesi lazımdı. Ona altyapıyı yenileyecek kadar kaynak zaten sağlandı.

İller bankasından 17 milyon lira istedi. Bunu kredi olarak çıkartamadı. Bu onun beceriksizliği.Diğer CHP li belediyeler çıkarttı. Çınarcık asfalt için 7 milyon lira kredi aldı. Demek ki Salman beceremiyor. Milletle dalga geçiyor.Seçim için kendini kahraman konumuna getirmeye çalışıyor.Bunu Yalova halkı yemez.Ama o Yalova’ya 5 yıl kaybettirmeyi tercih etti. 2019 yılında ki seçimden sonra Yalova’da büyük projeler ve yatırımları hayata geçireceğiz.." dedi

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.