Yukarı Çık
.
7 Şubat 2016 Pazar 12:29:31
52728 kez okundu.
Yalova'nın en küçük beldelerinden biri olan Kadıköy belediye başkanı gece gündüz çalışarak halkın takdirini kazanıyor.Göreve geldiğinden beri beldesine kısa zamanda hizmetleri götüren belediye başkanı Mehmet Şahin'e halk çalışkanlığından dolayı "atom karınca" demeye başladı

Yalova'nın en küçük beldelerinden biri olan  Kadıköy belediye başkanı gece gündüz çalışarak halkın takdirini kazanıyor.Göreve geldiğinden beri beldesine kısa zamanda hizmetleri götüren belediye başkanı Mehmet Şahin'e halk çalışkanlığından dolayı "atom karınca" demeye başladı.

Bu arada modern bir belediye binası kavuşturmanın heyecanını yaşayan Kadıköy belediye başkanı Şahin, beldelerinin ilçe yapılması için çalışmalarını sürdürürken şehrin diğer belediye başkanlarına örnek oluyor.

Yalova'nın bir mahallesi olan Özlem mahallesine de hizmet verilirken bu mahallenin su ve çöp paraları Yalova belediyesine gitmesinden yakınan semt sakinleri," Kadıköy Belde Belediyemizin durmak yorulmak bilmeyen Başkanı Mehmet ŞAHİN başkanımıza özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Kadıköy beldemizin çehresini değiştirerek örnek bir belediye haline getirdi. Biz yılda küçük bir rakam olan konut vergisi veriyoruz.Kadıköy beldesine bağlı olmamıza rağmen paralar Yalova belediyesine gidiyor.Hizmeti ise Kadıköy yapıyor.Bu büyük bir haksızlık." dediler.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.