Yukarı Çık
.
31 Ağustos 2018 Cuma 19:21:35
543 kez okundu.
Buna görünür kaza denir

Yalova'da yola paralel konulan yağmur mazgalları tehlike yaratıyor.Dün Yaşar Okuyan Bulvarı(Şehit Ömer Faydalı) bir bisikletli yolda bisikleti ile giderken tekerlek mazgala sıkışınca defalarca takla attı.Hastanelik oldu.

Bir kamu kuruluşunda güvenlik görevlisi olarak çalışan 37 yaşındaki evli bir çocuk babası Önder Humar,Milli Eğitim Müdürlüğü önünden bisikleti giderken yola paralel konulan mazgala tekerleği sıkışınca taklalar atarak yola savruldu.Şans eseri bu sıradan önünde ve arkasında seyir halinde araç olmadığı için ezilmekten kurtuldu.

Alınan bilgiye göre takla atarak savrulan Önder Humar'ın yardımına çevredeki vatandaşlar yetişerek 112 acil servisinden yardım istediler.Sağlık görevlileri ilk müdahaleyi yaptıktan sonra yaralı Humar'ı Yalova Devlet hastanesine kaldırdılar.

DAVACI OLACAK

Yalova Devlet Hastanesi tarafından bir hafta çalışamaz raporu alan Önder Humar," Ne olduğunu anlayamadım.Yola bu şekilde mangal konacağını düşünmedim.Takla atıp yere düştüm.Çevreden yetişenler beni kendime getirdi.Böyle sorumsuzluk olmaz.Bu yolda araçlar aşırı sürat yapıyor.Ya önümde veya arkamda seyir halinde araç olsaydı.?Ben kazadan şans eseri olarak kurtuldum.Yalova belediyesi bu mazgalların hatalı konduğunu bilmiyor mu?Düzeltmek bu kadar  zor mu ? Davacı olacağım.İnsan hayatı bu kadar ucuz mu?..Kimse benim yönetimimde yapılmadı demesin.Bu kurum olarak bir belediye hatasıdır.Herkes cezasını çeksin." dedi.Kaynak:YalovaTv

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.