Yukarı Çık
.
8 Eylül 2018 Cumartesi 09:09:14
488 kez okundu.
Pis kokudan herkes şikayetçi

Yalova'nın dört bir köşesinden yayılan kokular halkı rahatsız etmeye başladı.Evlerin banyo ve mutfaklarından lağım kokuları yüzünden insanlar evlerinde oturamaz hale geldi.

Daha çok yağmur sonrası yayılan kokular,şimdi yağmursuz günlerde de evlerin içinden gelmeye başladı.Bu konuda en çok şikayet eden bölge ise,,Rüstempaşa mahallesi,Kazimiye TOKİ konutları, İsmetpaşa mahallesi,Bahçeli evler mahallesi,Dere Mahallesi.

Bölge sakinleri," Lağım kokusu yüzünden evlerimizin,banyo ve mutfaklarına giremez olduk.Yetkililer bu sorunu halletmeli...Sokaktan çok evler kokar hale geldi." diye dert yandılar..Öte yandan bilgisine baş vurduğumuz YASKİ Başkanı Ahmet Özsüner ise,"Bizden kaynaklanan bir şey yok.Bizim tesisimiz ful çalışıyor.Bizden kaynaklanan bir şey olsa önce sahil kesiminde Cumhuriyet alanı ve anfi tiyatronun orda taşmalar olur.Belediye Yalova'nın içindeki Bacaların doluluğuna baka bilir.Bu bacalar temizlenmeli. Birde kanal dolunca yağmursuyu kanallarına kaçak oluyor oda koku yapar,,, Yalova belediye ekipleri sahilden başlayarak bacaları kontrol edebilir.."dedi..

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.