Yukarı Çık
.
1 Şubat 2019 Cuma 19:24:51
1343 kez okundu.
Dün dündür...Bugün bugündür....

CHP den belediye başkan adayı adayı iken İYİ Partiye geçen ve Taşköprü İYİ Parti belediye başkan adayı olarak tanıtılan, İsmail Arslan bugün DP İl Başkanlığına giderek DP ye üye oldu.Genel merkez adaylığını geri çekince tepki gösterdi.

İYİ Parti Genel merkezi ,halen  CHP belediye başkanı olan ve yeniden başkan adayı olan Taşköprü beldesinde, Nedret Gülen'i destekleme kararı alıp, adayını geri çekince beldedeki bazı İYİ partililer isyan bayrağı çektiler.

Madem beldemizde "CHP adayı gösterilecekti,neden İsmail Arslan aday olarak halkın önüne çıkartıldı." diye sitem ettiler.

DP  il Binasına bugün giden İsmail Arslan,Mustafa Bak,Celal Karabulut,Ümit Korkmaz,Hüseyin Turgut,Mustafa Avunç,Gülizar Koçyiğit,Savaş Dereli ve Enver Kamur'u İl merkezinde İl Başkanı Hasan Hüseyin Ürekli, Merkez İlçe Başkanı Kazım Güven, Yalova belediye başkan adayı Tevfik Erbalta karşıladılar.

Önümüzdeki günlerde Taşköprü beldemizden 200 kişi partimize kayıt olacak diyen DP İl Başkanı Hasan Hüseyin Ürekli ,"Bizim partimiz Türkiye siyasetinin mihenk taşıdır.Bizim kapımız Ülkesini,Bayrağını ve ülke bütünlüğüne sahip çıkan herkese açıktır.Bugün aramıza katılan yeni üyelerimize parti rozetini takmak bizleri ziyadesi ile mutlu etti.Taşköprü beldesinin kökeni DP'lidir.Belde başkanımızı pazartesi günü yapacağımız basın toplantısında açıklayacağız. Bu beldede kazanacağımızı şimdiden müjdelemek istiyorum" dedi...

 

 

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.