Yukarı Çık
.
7 Şubat 2019 Perşembe 15:05:07
445 kez okundu.
Meslek edinmiş....

Yalova bölgesinin de profesyonel intiharcısı oldu..Daha önce sırasıyla 2 kez İzmit olmak üzere Başiskele,Derince,Körfez,Dilovası, Çayırova,Gebzede yollardaki trafik levhalarına daha sonra İstanbul'a intihar showlarına çıkarak intihar girişine kalkan daha evvelde olduğu gibi tekrar Yalova intihar girişiminde bulundu.

Showlarında çoğunluk trafik levhalarına çıkan Hasan İnan adlı şahıs her seferinde İzmir'e gitmek istemek için para istedi.

Bugün ise Yalova yı kendisine hedef seçen Hasan İnan vatandaşın şaşkın bakışları içinde Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü önündeki trafik levhasına çıkıp, gazetecilerin gelmesini istedi.Bu sırada olay yerine gelen polis ve  Yalova itfaiyesi tedbir aldı.

İtfaiye aracı ile trafik levha çıkan polis şahsı ikna etti.Hasan İnan her zaman olduğu gibi yine vali yardımcısı ile görüşmek isteyerek yardım talebinde bulundu.

Show men yüzünden trafik kitlenirken durumu öğrenen vatandaşlar, "Bu adam bu bölgede bu işi meslek haline getirmiş.Devletin Polisi,Ambulansı bunun yüzünden meşgul ediliyor.Hastalar ambulans beklerken bir ambulans bunu bekliyor.Yollar kapanıyor. Buna mani olacak bir yasa yokmu?..Varsa neden bu adam hala sokaklarda geziyor." dediler.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.