Yukarı Çık
.
11 Temmuz 2019 Perşembe 10:44:11
791 kez okundu.
Değişim şart diyerek aday olmuştu

Tavşanlı Belediyesi üyesi bulunduğu 3 birlikten ayrılma kararı aldı. Karara gerekçe olarak ise, “Beldemize hiçbir faydası olmayan birlikler” ibaresine yer verildi."Tavşanlı da değişim şart" diyerek belediye başkanlığı seçimlerine Saadet Partisinin aday olarak katılarak başkanlığı kazanan Mücahit Kaçar, değişime birlik üyeliklerinden başladı.

HİÇ BİR İŞE YARAMIYORLAR

Tavşanlı Belediyesi üyesi bulunduğu 3 birlikten ayrılma kararı aldı. Karara gerekçe olarak ise, “Beldemize hiçbir faydası olmayan birlikler” ibaresine yer verildi.
Tavşanlı Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısında çok ilginç bir karara imza attı. Meclise gelen Marmara Belediyeler Birliği, Yalova Yangınla Mücadele Birliği ve Yalova Turizm Birliği’nden ayrılma maddesi görüşüldü. Görüşme sonrasında yapılan oylamada ise Tavşanlı Belediyesi’nin bu birliklerden ayrılmasına oybirliği ile karar verildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Yıllardır sadece aidat ödediğimiz ve hiçbir faydası olmayan birliklerden oybirliğiyle ayrılma kararı alınmıştır” dedi.  
Öte yandan Tavşanlı Belediyesi bünyesinde bir şirket kurulması maddesi de görüşüldü. Meclis 1 çekimser, 3 ret ve 6 evet oyu ile TAVBELTAŞ LTD.ŞTİ.’nin kurulması kararını aldı.

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.