Yukarı Çık
.
6 Ağustos 2019 Salı 09:43:59
566 kez okundu.
EL BOMBALARI VE LAV SİLAHI MKE MENŞELİ ÇIKTI

Karamürsel'de Emniyet Müdürlüğü binasının arka sokağında bırakılan ve üzerinde "Sakın açmayın polise teslim edin" yazan çuvaldan 5 el bombası ve 1 adet lav silahı çıktı. Özel ekipman giyerek pakette inceme yapan bomba imha ekipleri, çuvalın içinde 5 el bombası ve 1 adet lav silahı olduğunu tespit etti. El konulan mühimmat menşeinin ve bırakan şahısların belirlenmesi için Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Sokakta ve çevrede bulunan güvenlik kameraları ve işyerlerinin güvenlik kameraları incelemeye alınırken, çuvalı kaldırıma bırakan kişi veya kişiler için geniş kapsamlı bir inceleme başlatıldı.

ELBOMBALARI VE LAV SİLAHI MKE MENŞELİ ÇIKTI

Emniyet güçleri sokağa bırakılan çuvalın içinden çıkan el  bombaları ve lav silahının MKE menşeli çıktı.  İstihbarat ve Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin araştırması sürerken, karakolun yanına el bombası ve lav silahını bırakan kişi veya kişilerin iyi niyet ortaya koyarak, paketin üzerine ‘sakın açmayın polise teslim edin’’ notunu düşmesi, paketi olay yerine bırakan kişi veya kişilerin devlet güvenliğini düşünerek söz konusu malzemeleri polise ihbar ettikleri yada bir mesaj vermek için emniyetin bu kadar yakınına kadar girerek bıraktıkları düşünülüyor.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.