Yukarı Çık
.
10 Ağustos 2019 Cumartesi 08:34:21
1051 kez okundu.
Madem böyle olacaktınız.Neden yıktınz.Esnafın yaptığı masrafa günah değilmi?

Yalova Belediyesince kanuna uygun olmadığı gerekçesiyle Gazipaşa Caddesi'nde yer alan işletmelerin kapalı çıkmaları 5 gün önce şafak  operasyonu ile  yıkılmasından sonra ,bu sefer çıkmasız olarak işgaller başladı.

İç İşleri Bakanlığının talimatı ile kaldırılma kararı verilen ve araya seçim girince bir müddet daha göz yumulan işletmelerin sahipleri, önce göz yumulan ve işgaliye parası alınan yerleri yıkılınca büyük zarara uğramışlardı.

Yalova Belediyesine bağlı çok sayıda zabıta, özel güvenlik ve temizlik personeli yıkım çalışması öncesi caddede görev aldığı yıkımdan sonra şimdi masa ve sandalyeler yeniden çıktı.

Watsapp  ihbar hattımıza gelen fotoğraf ve şikayetlerde," Zabıta müdürüne talimat verilmiş, masa sandalyeler tekrar Gazipaşa caddelerine konuldu.Zabıta müdüründen yazılı belge istedim.Vermedi.Ben bir esnafım.Kanunsuz olarak işgallere göz yumdular.Esnaftan para aldılar.Proje verdiler.Yapıldı.Yıkıldı ve şimdi yine cadde işgal edildi.Madem bu işgal devam edecekti neden insanların çevirmelerini yıktınız.Bugün sandalyeler,yarın şemşiyeler çıkar.Kanunsuzluk varsa,bu kanunsuzluğa bir gün dahi olsa göz yummak kanunsuzluktur.." dedi

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.