Yukarı Çık
.
5 Şubat 2020 Çarşamba 18:11:41
1709 kez okundu.
Şimdide Yalova Devlet hastanesi....

2018 yılı Ocak ayından beri Yalova Devlet Hastanesi baş hekimliğini yapan  Uz.Dr.Recep Hacı istifa etti.Aniden gelişen bu gelişme ile birlikte Yalova'da İl Sağlık Müdürlüğü ve   Yalova Devlet Hastanesi başsız kalmış oldu..

Yedi Tepe Araştırma hastanesine gideceği öğrenilen Kardiyoloji  uzmanı Dr.Recep Hacı'nın kariyer yapmak istediği ve bu nedenle Yalova Devlet Hastanesi Baş tabipliğinden ayrıldığı ileri sürüldü.

Uz. Dr. Recep Hacı kimdir?

Uz. Dr. Recep Hacı, 1987 yılında Burgaz’da dünyaya geldi. 1990 yılında Bulgaristan göçmeni olarak Yalova’ya geldi. İlk ve orta öğrenimini Yalova Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini Fatih Sultan Mehmet Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi’ni bitirdi. SBÜ Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kardiyoloji Uzmanlığı’nı aldıktan sonra Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi’nde 2 yıl mecburi hizmetini tamamladı. Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başlayan Uz. Dr. Recep Hacı, evli ve 2 erkek çocuk babası.

 

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.