Yukarı Çık
.
1 Ocak 2021 Cuma 11:06:54
2155 kez okundu.
Sıkı denetlemenin yapıldığı dakikalarda,şehrin dörtbir yanından silah sesleri geldi.Magandalar denetlemelerden bile çekinmedi.

Yalova her zaman olduğu gibi ilin dört bir yanında atılan silah sesleri ile 2020’yi geride bırakırken dört yolda durdurulan bir taksi içindeki yolcu üzerinde metamfeamin adlı uyuşturucu yakalandı.

Yalova'da yılbaşı tedbirleri kapsamında uygulama noktasında durdurulan bir taksideki yolcunun üzerinden 483 gram metamfetamin ele geçirildi.

Yalova Valisi Muammer Erol, Vali Erol,  İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bahçepınar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, ile Yalova da yılbaşı denetlemeleri sırasında, Kemer köprü, Bayrak Tepe, Bağlarbaşı mahalleleri, Dört yol çevresinden karşılıklı atılan silah sesleri saatlerce sürdü. Hemen hemen her gün atılan silah sesleri yüzünden yataklarından fırlayan Yalova halkı ”Artık yeter. Bu şehirde devlet otoritesi yok mu ? Yalova’yı İdare edenler denetleme yaparken bile artık çekinmiyorlar. Diye sitem etti.

DENETLEMEDEN ÇEKİNMEYEN UYUŞTURUCU SATICISI

İlde yılbaşı denetlemelerinin sıklaştırıldığı ve yasak saatlerinin başladığı zaman da ,Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri yol uygulamaları kapsamında, Çiftlikköy ilçesinde uygulama noktasında A.A. yönetimindeki taksi durduruldu.

Taksideki M.P'nin üzerinde 4 ayrı şeffaf poşet içinde 483 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.Gözaltına alınan şüphelilerin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde işlemleri sürdürülüyor.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.