Yukarı Çık
.
9 Ocak 2021 Cumartesi 18:28:20
1543 kez okundu.
Deniz 4.günde vermedi.

4 gün önce Çiftlikköy sahilinden kayıklar Marmara’ya açılan gençten hala bir haber alınamadı.Helikopter ile havadan da yapılan aramalara bu gün itibariyle son verileceği öğrenildi.

Arama çalışmışlarının bugün sona ereceğini öğrenen aile yıkılırken baba Mustafa Çakmak, oğlunun 4 günden beri kayıp olduğunu ve arama çalışmalarının devam etmesini istediğini söyledi.

Çakmak, "Yardım istiyorum, çocuğumun aranmasının devam etmesini istiyorum. 4 gündür çocuğum kayıp. Elimde avucumda bir şey yok yardım bekliyorum. Bakanlardan yardım bekliyorum. Cumhurbaşkanımdan yardım istiyorum. Çocuğumun arama çalışmaları için bugün son dediler. Son olmasını istemiyorum.

 Ölüsünü ve ya dirisini bulmalarını istiyorum. Çocuk bulunmadı diye kestirip atılmasın. Hiçbir parçası yok, ne kürek, ne kayık ne oğlum var. Bir parçası dahi bulunsa ilerisi olacak. Bu çocuk nereye gitti, kürek nereye gitti, kayık nereye gitti. Kaymakamlık yardımcı oluyor aranıyor ama bugün aramalara son dediler. Nereye başvurayım ben, Cumhurbaşkanıma sesimi duyurmak istiyorum. Sayın başkanım bana yardımcı olun, çok mağdurum. Çocuğumun bulunmasını istiyorum aramalara devam edilsin istiyoruz.İz bulmak için çalışan tüm ekiplere dua ediyoruz. Duyan, gören, bilen, yardımcı olan biri varsa haber versin. En azından aramalar varken bir umuduz var. Dedi.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.