Uçtu..uçtu kapılar uçtu....

15 Mayıs 2022 10:08
Uçtu..uçtu kapılar uçtu....

Demir kapılara hırsızlar dadandı

 Yalova’da Dere Mahallesi, Safran Mahallesi ve GOP Mahallesindeki evlerin bahçe kapılarına hırsızların dadandığı iddia edildi.Mağdurlar, Atık madde toplayıcısı görünümündeki hırsızlar, bazı evleri demir bahçe kapılarını çaldığını dile getirerek, ”Son zamanlarda mahallelerde demir bahçe kapıları menteşelerinden sökülerek çalınıyor. Yapanları bir türlü göremedik. Tedirginiz. Akşam kapıları kapatıyoruz. Sabah kalktığımızda kapılar yok olmuş. Sessiz bir şekilde kapılar çalınıyor. Bu hırsızların bu demirleri nereye satabilecekleri belli. Buraları kontrol edilse hırsızlar yakalanabilir.

Gece sokak aralarındaki devriyeler arttırılmalı. Yalova çarşı merkezinden ibaret değil. Ara sokaklar ve çarşı gerisinde kalan mahallerde gece dolaşan güvenlik yok. Yetkililerden soruna çare bulmalarını bekliyoruz. Dediler.

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: Kapı

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Seyfettin işigüzel

15 Mayıs 2022 12:02
Üç ay önce demir işlemeli bahçe masam ve sandalyeleri bahçemden çalındı.Acaba gün ağarıncaya kadar el arabası ile gezenler önlenemez?.

Cemal

20 Mayıs 2022 04:41
Vallahi benim demir kapim var hemde sahane, hadi hodri meydan, mendeselerden bir cikar bakalim neler olacak alarmi birak bir dene ne olacak. Sizler yuzunden bizler elektirik muhendisi olduk

Suat

20 Mayıs 2022 04:39
Bu is hurdacilara verilecek bir beyanla bitirilir, bu kadarmi zor yaaa???? Kapiyi masayi almayi yasakliyacaksin hurdaciya, alan hurdacida satan hirsiz kadar sucludur. Ya bu demir kapi bu demir masa nerden geliyor kim satiyor ddenmezmi, hadi gelin her satanin kimligini alin isleyin bakalim ne olacak, aldiginiz kapinin ustune basin o bilgiyi ama gercek bilgiyi, sor kimligini al fotokopisini yapistir sattigi kapinin ustune

Suat

20 Mayıs 2022 04:35
Arkadaslar biraz dusunun yaaaa, benim guvenligimi tehlikeye atan bu insanlar basit hirsiz muamelesi gorup salinmasin. Allahaskina dusunun bu gerzeklerden biri gelip benim kapimi caldigimda arkadan oteki hirsiz gelip canimiza kastetse ne diyeceksiniz? Ya bunlari yakalayinca basit hirsizliktan degilde hurriyete, cana kast etmekten ceza verin o zaman bakalim calabileceklermi, ne yani kapinin arkasinda silahlami bekliyelim??