Yakalandılar

19 Nisan 2022 14:31
Yakalandılar

Muğla'ya götürüldüler

Yalova’da sahte belgelerle dolandırıcılık yapan şebeke elemanları gözaltına alındı. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Muğla merkezli 6 ilde 18 farklı adreste eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyon sonucunda haksız kazanç elde ettiği tespit edilen 11 şüpheli yakalandı.

Alınan bilgiye göre, İçlerinde Yalova’nın da olduğu Muğla merkezli olmak üzere İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Kastamonu'da örgütlü bir şekilde vatandaşları sahte belgelerle dolandırarak haksız kazanç elde ettikleri tespit edilen şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce 18 farklı adreste eş zamanlı yapılan operasyon neticesinde; A.S., H.Ş., M.Ö., Ş.Ş., B.Ş., A.A., Y.D., F.E., T.M., A.K., M.Y. isimli toplam 11 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Düzenlenen operasyonda ikametlerde yapılan aramalarda, suçtan elde edildiği değerlendirilen 550 bin TL ve 8 bin 200 pound nakit para ile 1 adet ruhsatsız tabanca ve çok sayıda dijital materyal ele geçirildi. "Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak, Nitelikli Dolandırıcılık, Rüşvet, Şantaj, 6136 SKM" suçlarından yakalanarak gözaltına alınan 11 şüpheli yapılan işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildi

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: c

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Koçer Benaf

23 Nisan 2022 14:46
Bu haberi okuyunca basın ahlak yasası diye bir şeyin var olduğunu hep basın mensubu dostlarımdan dinlemişimdir kişinin suçu sabit oluncaya kadar suçlu olmadığı kanunlarda yazılı bazı yazar çizerlerin yazılarda çizgilerinde hoş olmayan kokular oluyor diye yine basın mensubu dost ve çevreden onlarca kez dinlemişim hatta geçen yıl yaşanmış bir olmuş olayı okumuştum halen hem gülerim hem düşünürüm olurmu öyle şey nasıl olur insan karakteri vicdanı şerefi böyle bir şeyi nasıl kabul eder diye OLAY ŞÖYLE YAŞANMIŞ GÜLSEKMİ AĞLASAKMI KARAR VEREMEDİM , karakteri zayıf paragöz bir yazar çizer sözde basın mensubuna maddi bir menfaat karşılığında haber yaptırırlar habere konu kişi üzülür yazanı arar sana bu haberi yaptıranı nasıl yaptırdığını biliyorum der yazan yok öyle birşey der habere konu kişi ısrarla sana bunu yaptıran .... lira yardım etti haberi yapan itiraz eder şöyle der vallahide billahide şerefimle namusumla yemin ederim,ki söylediğin rakam değil ... liradır der bu anlatılana gülsekmi ağlasakmı demekki memlekette gizli bir şey kalmaz bakarsın can ciğerken ir müddet sonra kanlı bıçaklı olunabiliyor çekemeyen iftira eder çamur atar hele birde nasıra basılmışsa yada beklenti karşılanmamışsa çıkara dokunmuşsan yandın demektir diyorlar doğru oluyor bazen neyse fazla yoğunsunuz birde ben yoğunluk yapmayayım merak ediyorum yorumum yayınlanacakmı kısa sürede merakım gider anlarız

admin...

23 Nisan 2022 15:26
Hakaret ve küfür olmadıktan sonra neden yayınlamayalım...