Yolun açık olsun

Son Güncelleme : 30 Temmuz 2021 17:07
Yolun açık olsun

1.oldu...

Pamukkale Üniversitesinin en başarılı öğrencisi seçilen Yalovalı Enver Meriç başarı belgesini okul Rektörünün elinden aldı.Okulda düzenlenen törene çok sayıda öğrenci ve öğretim görevlisi katıldı.

Okuduğu okulun en başarılı öğrencisi seçilen  Enver Meriç 2020-2021 öğretim yılı dereceye giren öğrenciler arasında en yüksek puan öğrenci oldu.

Biyoloji, Coğrafya, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı, Felsefe, Fizik, Fransız Dili ve Edebiyatı, İngiliz dili ve Edebiyatı, Kimya, Matematik, Sanat Tarihi, Sosyoloji, Tarih ve Türk Dili Edebiyatı bölümleri birincilerini de geri bırakarak 3.90 puanla okulun en yüksek derecesini alan Meriç başarı belgesini Pamukkale Üniversitesi Rektörü ,Prof.Dr. Süleyman Soymazdan aldı.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Mezunlarını düzenledikleri görkemli törenle uğurlayan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan törende mezun öğrencilere hitabında: “Mezun olan değerli öğrencilerimiz! Şu andan itibaren aranan eleman olacak ve sanayinin farklı alanlarında çalışacaksınız. Bu konuda çok iyi yetiştirildiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Dünyaya yön veren ekonomistler, yöneticileri İİBF’lerde yetiştirmektedir. İnşallah daha huzurlu bir dünyanın sağlanmasında önemli işlere imza atacaksınız. Aldığınız eğitimler ile geleceğiniz için güzel temeller atıldı. Artık bu temeller üzerinde binayı yükseltmek ve süslemek sizin elinizde. Değerli genç mezunlarımız! Ara eleman değil aranan eleman olarak mezun olduğunuzun burada bir kez daha vurgulamak istiyorum.  Asıl başarı, kişinin yapabileceğinin en iyisini yapmasıdır. Bu yüzden, kendinize yeni hedefler koyun.” dedi.

Kaynak : bolge.com.tr
Etiketler: Okul

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle